Moja Bajka

Ogłaszamy Konkurs Plastyczny „Moja Bajka”

W konkursie udział wziąć może każdy, kto mieści się w przedziale wiekowym 0 – 100 (a nawet więcej).

Technika i forma jest dowolna, format niemały (minimum A3).

Prace ocenimy, docenimy i nagrodzimy, autorów uhonorujemy, a ich twórczość publiczności przedstawimy. Przedstawimy podczas IV Międzynarodowego Festiwalu Bajek w Hajnówce, Czeremsze, Drohiczynie, Białowieży i wszędzie tam, gdzie nasz Festiwal zawędruje.

Prace ślijcie, wieźcie, nieście do Domu Dziecka w Białowieży, bo właśnie tam mieszkają nasi główni eksperci i pomocnicy, którzy na bajkach znają się jak mało kto.

By praca na wystawie się zjawiła, dobrze by było, żeby do nas dotarła najpóźniej do 15 lipca 2019. By w odpowiednim czasie i w odpowiednie miejsce trafiła, najlepiej ją wysłać, odwieźć, przynieść do Domu Dziecka (17-230 Białowieża, ul. Parkowa, 2). By nam się nic nie pomyliło, pracę swoją podpiszcie – najlepiej wpisać ile autor ma lat (albo chciał(a)by mieć) i jak ma na imię (albo chciał(a)by mieć).

Jak by pytań wam się namnożyło, dzwonić możecie pod tel. 503009761, lub słać pytania na adres: kontakt@onitomy.org, na każde pytanie odpowiemy, informacji udzielimy, lub po prostu pogadamy, np. o bajkach.